بیسکویت فرخنده

تاریخچه فرخنده

تاریخچه شرکت بیسکویت اصفهان فرخنده

شرکت بیسکویت اصفهان فرخنده در سال ۱۳۴۰ در خیابان مسجد سید اصفهان با نام تجاری آستارا توسط مرحوم حاج عبداله واعظ شوشتری تاسیس و راه‌اندازی گشت. با توجه به استقبال فراوان مردم از محصولات این شرکت، در سال ۱۳۷۰ به شهرک صنعتی جی منتقل و برند “فرخنده” را برای خود انتخاب نمود.

این مجموعه در سال‌های اولیه با یک خط تولید و قالب‌هایی با اشکال گوناگون وارد بازار و در سبد محصول مصرف‌کنندگان قرار گرفت و افتخار اولین تولید‌کننده بیسکویت دارای مهر استاندارد در استان اصفهان را به خود اختصاص داد.
در سال ۱۳۷۸ بنابر طرح‌های توسعه شرکت خط تولیدی با تکنولوژی روز و ساخت ایران تهیه شده، تولیدات خود را افزایش و بازارهای جهانی را نیز به بازارهای خود افزود.
در ادامه مسیر پیشرفت‌های روزافزون، در سال ۱۳۸۴ فاز دوم شرکت با خانواده محصول جدید و نام تجاری” بوک” کار خود را پیش برده و با دو خط تولیدی با تکنولوژی ورنر فلایدر آلمان توانست به عنوان اولین شرکت تولید‌کننده بیسکویت نوع سخت در اصفهان معرفی گردد.
در حال حاضر این شرکت با ۴ خط تولیدی فعال و به کار‌گیری ۲۳۰نفر نیروی انسانی، تولید انواع محصولات با قالب‌های مختلف در طعم های مورد پسند ذائقه‌های مشتریان گرامی، توانسته است سهم بزرگی از بازار تولید و عرضه صنعت بیسکویت را به خود اختصاص دهد .

درباره بیسکویت فرخنده

شرکت بیسکویت اصفهان فرخنده در سال 1340 در خیابان مسجد سید اصفهان با نام تجاری آستارا توسط مرحوم حاج عبداله واعظ شوشتری تاسیس و راه‌اندازی گشت . با توجه به استقبال فراوان مردم از محصولات این شرکت، در سال 1370 به شهرک صنعتی جی منتقل و برند "فرخنده" را برای خود انتخاب نمود. این مجموعه در سال‌های اولیه با یک خط تولید و قالب‌هایی با اشکال گوناگون وارد بازار و در سبد محصول مصرف‌کنندگان قرار گرفت و افتخار اولین تولید‌کننده بیسکویت دارای مهر استاندارد در استان اصفهان را به خود اختصاص داد.